DANTEL KUMAŞLAR

Günay Tekstil olarak 27 yıldır üretmeye devam ediyoruz,müşterilrimizin istekleri doğrultusunda üretmeye ve bugün olduğu gibi her yıl ortalama 250 farklı kumaş ve renk çeşidini sizler için hazırda bulundurmaya ve ayrıca her yıl yaklaşık 20 ülkeden gelen üretici, modacı ve tasarımcılara, bununla birlikte iç pazar üreticilerine ve ihracatçılarına, taleplerine göre ister hazır ürünlerimizden, isterlerse talepleri doğrultusunda farklı desen ve renk çeşitlerini üretip, en kısa sürede Günay Tekstil garantisi altında, hayal ettikleri ve bekledikleri kalite anlayışının üzerinde, en kısa sürede teslim etmektedir.

Dantel Kumaş Özellikleri

Dantel giyim görünümünü herhangi bir kumaş türü ile karıştırılmamalıdır, zaten olamaz da. Dantel kumaşlar esas kumaş olmadan el işi ile veya makinede yapılır. Tekstil, örgü desen iplikleri dokuma tarafından oluşturulmaktadır. Zariftir ve kadınsıdır.

Asil ve zarif görünümüne yardımcı olan dantel kumaşların çeşitli kullanım alanları vardır. Kimi zaman detaylarda hayat bulan danteller, çoğu zamanda elbisenin tamamında yorumlanabilmektedir. Her mevsim koleksiyonlarında Dantel kullanılmaktadır.

Birincisi, dantel kumaş dokuma nakış veya nakış kumaş ile çok güzel ve eşsiz ve birçok arkadaş, dantel kumaş bir benzersiz desen ve içi boş, çünkü kullanılmak üzere Giyim Aksesuarları genellikle diğer kumaşlar, mozaik gibi dantel piyasada kumaş genellikle kullanılan şimdi tarafından sevilen bu kumaş görünümünü sadece kıyafetler bir sürü renk stil eklemek için , ama aynı zamanda uzlaşmaz lüks göstermek ve benzersiz özellikleri gizemli ve şimdi frekans de yavaş yavaş artan ana madde olarak yansıtmak için de bir el sanatları haline gelmiştir. İkinci olarak, dantel kumaş içine kullanılan ana malzeme olarak genellikle kullanılan küçük kuyruk veya düz giyim tarzı, giyim stilleri çeşitli diğer dokumalar zarif vücut kadın yansıtmak ve dekorasyonda Aksesuar giyim veya gıda, herhangi bir stil için eklenebilir büyük bir rol oynamak için aynı zamanda moda güzellik vurgulamak için kapsayan yapılabilir , dantel kumaş fiyatları yurtdışında, özellikle Fransa düğün malzeme yapmak için kullanılan, bu fiyat çok pahalı, ama dantel kumaş üzerine çok daha ucuz Yurtiçi fiyat. Üçüncü olarak, dantel kumaş kullanımı çok geniş, neredeyse tüm Tekstil Sanayi kapsayan, tüm Tekstil eklenebilir güzel dantel unsurlarından bazılarını bile çok katmanlı tasarım dantel kumaş çok ince, biri ağır, hissetmeyeceksiniz ve ince şık taze hissi verecektir ve dantel kumaş tasarım sadece tatlı duygusu oluşturmak mümkün değil , aynı zamanda çok seksi, benzersiz ve çeşitli, olabilir perde-ebilmek var olmak installed gibi oturma odası, yatak odası, vb kullanılır. Eklemek için luster ama dekorasyon yatak olarak da kullanılabilir.