Hakkımızda

1990 yılında raşel örme kumaş imalatına başlayan firmamız halen İstanbul’da düz ve yuvarlak örgü kumaşlar üretmektedir.

İçinde yaşadığımız çağın hızla değişen teknolojisini ve dünya modasını yakından takip ederek yeni kumaşlar üretmek konusunda araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Üretimimiz aşamasında kaliteden ödün vermemeyi kendimize hedef olarak belirlemişizdir.

Üretilen kumaşlarımız müşterilerimizin isteği doğrultusunda ham ve boyalı olarak kendilerine sunulmaktadr.

Kendi çeşitlerimizin dışında müşterilerimizdeki talep üzerine özel siparişlerde özenle üretilmektedir.

Kalitemiz, çeşitlerimiz, uygun fiyatlarımız ve süratli teslimatlarımız ile konumuzda lider firmalardan biri olmaktan gurur duymaktayız.

45
ÇALIŞAN PERSONELİMİZ
12
ÜRÜN KATEGORİSİ
450
MÜŞTERİLERİMİZ
18
DEVAM EDEN İŞLERİMİZ

MİSYONUMUZ

Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen güçlü, güvenilir ve üretici bir kurum olarak; Kurumsal etkinliği ve saygınlığı ön plana çıkarmak Tarafsız, şeffaf, hızlı ve doğru hizmeti vermektir.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmetleriyle farklılık oluşturarak, gelişime ve yeniliklere açık bir ekip olan kadrosuyla, sürati, teknolojiyi, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

SOSYAL ETKİNLİĞİMİZ

Günay Tekstil kuruluşundan beri titizlikle takip ettiği politikası, üstün kaliteli hizmetler sunmak, üçlü sorumluluk taahhüdümüz doğrultusunda çevreyi korumak, iş sağlığı-güvenliği ve en yüksek iş ahlakı ilkelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekli gelişmektir.

BİR SORUNUZ MU VAR? Bizimle iletişime geçmek ve çözüm bulmak için